Jesteś tu: CMSimple > CMSimple_XH Info > Łatwość użycia

Wybór języka: DeutschEnglischfranzösischSlowakischDutchPolish

Łatwość użycia

CMSimple jest prosty a jego koncepcja genialna. Ale ma swoje granice. Meta tagi, inny tytuł niż ten w nawigacji, inny szablon do konkretnej strony, itp., muszą być umieszczane w content.htm przez CMSimpleScripting. To nic dla laika.

Co więcej, możliwe jest tylko jedno CMSimpleScripting na stronie. Mimo, że można napisać kilka linijek kodu w tym jednym CMSimpleScripting, ale znów to nie dla amatorów.

W trakcie dyskusji na CMSimpleforum.com, Martin wpadł na pomysł, swego rodzaju "bazy danych" zintegrowaną z pluginloader oraz z interfejsem do wtyczek. Ta "baza danych" to tylko plik php, tak aby CMSimple dalej oparty był o pliki płaskie.

W celu wykazania istnienia tej funkcji, napisał dwie wtyczki ("meta" i "page_params"), wraz z interfejsem. Teraz już można łatwo regulować w/w parametry za pośrednictwem menu.

Taki był początek. Niektórzy CMSimple-programiści zaangażowali się, nowe pomysły... ... To głównie dyskusja w małej grupie, połączyła twórców CMSimple_XH.

« poprzednia  |   do góry  |   następna »

Aktualności

CMSimple_XH 1.6.7

30.06.2015

CMSimple_XH 1.6.7 jest dostępny do ściągniecia.


CMSimple_XH na sourceforge.net
05.02.2010

CMSimple_XH rozrasta się, nasz zespół powiększył się i było koniecznym by dalszy rozwój CMSimple_XH na nowo i profesjonalnie zorganizować.


WIKI i Forum

Informacje i pomoc techniczna:

CMSimple Forum jest bardzo aktywne i to w kilku językach

Członkowie z naszego zespołu CMSimple_XH bierą tam też udział