Jesteś tu: CMSimple > CMSimple_XH Info > Online edytor

Wybór języka: DeutschEnglischfranzösischSlowakischDutchPolish

Online edytor

Kolejnym problemem jest wewnętrzny edytor "oEdit. Generował on, w zależności od przeglądarki, mniej lub bardziej 'czysty' kod. Tak np. przy wklejaniu obrazu oEdit nie oferuje alt-tag. Jeśli nie zostanie poprawione w kodzie strony wystapi  błąd w walidacji. Inny brakiem oEdit jest produkowanie tylko html.

Pomimo wielkiej zalety oEdit jaką jest jego wielkość zdecydowaliśmy się, że pełnoprawny edytor stanie się jego integralną częścią CMSimple_XH, nawet jeśli rozmiar systemu wzrośnie ponad dziesięciokrotnie. Przyzwoity edytor jest centralnym punktem każdego CMS-a.

W wersjach do 1.4.x CMSimple_XH  FCKeditor był częścią CMSimple_XH. Ten edytor w pewnym momencie przestał być rozwijany, więc musieliśmy rozglądać się za innym.

Bezpośrednim następcą FCKeditor jest CKEditor, którego integracja w naszym sytemie oznacza sporo pracy, tak jak w przypadku całkiem nowym innego edytora.

Wobec tego byliśmy wolni w naszej decyzji i zdecydowaliśmy się na edytor TinyMCE jako nowy standard dla CMSimple_XH.

« poprzednia  |   do góry  |   następna »

Aktualności

CMSimple_XH 1.6.7

30.06.2015

CMSimple_XH 1.6.7 jest dostępny do ściągniecia.


CMSimple_XH na sourceforge.net
05.02.2010

CMSimple_XH rozrasta się, nasz zespół powiększył się i było koniecznym by dalszy rozwój CMSimple_XH na nowo i profesjonalnie zorganizować.


WIKI i Forum

Informacje i pomoc techniczna:

CMSimple Forum jest bardzo aktywne i to w kilku językach

Członkowie z naszego zespołu CMSimple_XH bierą tam też udział